הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות


Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Civil and Environmental Engineering
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/civil


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Doytsher Yerach doytsher@technion.ac.il 46
2 Green Michal agmgreen@technion.ac.il 38
3 Dosoretz Carlos carlosd@technion.ac.il 37
4 Galil Noah galilno@technion.ac.il 37
5 Armon Robert cvrrobi@technion.ac.il 37
6 Shiftan Yoram yxs@technion.ac.il 34
7 Bekhor Shlomo sbekhor@technion.ac.il 34
8 Mahalel David mahalel@technion.ac.il 34
9 Shaviv Abraham agshaviv@technion.ac.il 32
10 Rosenhouse Giora rosenh@tx.technion.ac.il 31
11 Polus Abishai polus@tx.technion.ac.il 29
12 Friedler Eran eranf@technion.ac.il 29
13 Shmulevich Itzhak agshmilo@technion.ac.il 28
14 Rosenfeld Yehiel roseny@technion.ac.il 28
15 Linker Raphael linkerr@technion.ac.il 26
16 Shavit Uri aguri@technion.ac.il 25
17 Filin Sagi filin@technion.ac.il 24
18 Even-Tzur Gilad eventzur@technion.ac.il 24
19 Ostfeld Avi ostfeld@technion.ac.il 23
20 Agnon Yehuda agnon@technion.ac.il 23
21 Levy Robert levyrob@bgu.ac.il 22
22 Shamir Uri shamir@technion.ac.il 22
23 Lahav Ori agori@technion.ac.il 22
24 Frydman Sam cvrsfsf@technion.ac.il 20
25 Mamane Yaacov mamane@technion.ac.il 20
26 Narkis Nava cvrnava@technion.ac.il 20
27 Sacks Rafael cvsacks@technion.ac.il 20
28 Zimmels Yoram (Deceased)
20
29 Yannai Shmuel syannai@technion.ac.il 19
30 Shapira Aviad avishap@technion.ac.il 19
31 Eisenberger Moshe cvrmosh@technion.ac.il 19
32 Dubowski Yael yaeld@technion.ac.il 18
33 Warszawski Abraham (Deceased)
18
34 Toledo Tomer toledo@technion.ac.il 18
35 Rutenberg Avigdor avrut@technion.ac.il 18
36 Hakkert Shalom hakkert@tx.technion.ac.il 17
37 Prashker Joseph trryosy@tx.technion.ac.il 17
38 Ceder Avishai ceder@technion.ac.il 17
39 Navon Ronie ronie@technion.ac.il 17
40 Carmel Yohay yohay@technion.ac.il 16
41 Gutman Per-Olof peo@technion.ac.il 16
42 Rubin Hillel hrubin@tx.technion.ac.il 16
43 Sheinman Izhak cvrnrsh@technion.ac.il 16
44 Shoshany Maxim maximsh@technion.ac.il 16
45 Avnimelech Yoram agyoram@technion.ac.il 16
46 Broday David dbroday@technion.ac.il 15
47 Neumann Peter agpetern@tx.technion.ac.il 15
48 Frostig Yeoshua cvrfros@technion.ac.il 14
49 Talesnick Mark Lloyd talesnik@technion.ac.il 14
50 Becker Rachel becker@technion.ac.il 13
51 Kott Yehuda (Deceased)
13
52 Yankelevsky David davidyri@technion.ac.il 13
53 Baker Rafael (Deceased)
12
54 Singher Liviu liviu@tx.technion.ac.il 12
55 Papo Haim haimp@tx.technion.ac.il 12
56 Argaman Yerachmiel (Deceased)
12
57 Ethrog Uzi cvuzi@tx.technion.ac.il 11
58 Rabinovitch Oded cvoded@technion.ac.il 11
59 Laufer Alexander allaufer@technion.ac.il 11
60 Kovler Konstantin cvrkost@technion.ac.il 11
61 Hassid Samuel cvrhasd@technion.ac.il 11
62 Furman Alex afurman@technion.ac.il 11
63 Livneh Moshe (Deceased)
11
64 Dancygier Avraham avidan@technion.ac.il 11
65 Shohet Igal igals@bgu.ac.il 10
66 Volokh Konstantin cvolokh@technion.ac.il 10
67 Katz Amnon akatz@technion.ac.il 10
68 Stiassnie Michael miky@technion.ac.il 10
69 Bear Jacob cvrbear@technion.ac.il 9
70 Lin Israel (Deceased)
9
71 Manor Gedalyahu agmanor@tx.technion.ac.il 9
72 Sinai Gideon agrengn@tx.technion.ac.il 9
73 Bentur Arnon bentur@tx.technion.ac.il 9
74 Ishai Ilan iishai@tx.technion.ac.il 9
75 Klar Assaf klar@technion.ac.il 9
76 Diskin Mordechai (Deceased)
8
77 Galili Naphtali agrtali@technion.ac.il 8
78 Ravina Israela agravina@technion.ac.il 8
79 Gluck Jacob (Deceased)
8
80 Greenfeld Joshua S. greenfeld@njit.edu 8
81 Guetta Rami agrami@tx.technion.ac.il 8
82 Rom Dan (Deceased)
7
83 Kirsch Uri kirsch@technion.ac.il 7
84 Uzan Jacob cvrjaco@technion.ac.il 7
85 Poreh Michael poreh@technion.ac.il 7
86 Krupnik Amnon
6
87 Val Dimitry val@tx.technion.ac.il 6
88 Pisanty Avraham (Deceased)
6
89 Zur Benjamin agrzurb@tx.technion.ac.il 5
90 Vilnay Oren vilnay@tx.technion.ac.il 5
91 Lavan Oren lavan@technion.ac.il 5
92 Rubinshtain Dror agrdror@tx.technion.ac.il 5
93 Craus Joseph (Deceased)
5
94 Shmutter Benjamin (Deceased)
5
95 Komornik Amos amos@technion.ac.il 5
96 Goldfeld Yiska yiska@technion.ac.il 5
97 Dalyot Sagi dalyot@technion.ac.il 5
98 Peled Ammatzia peled@geo.haifa.ac.il 4
99 Golecki Joseph
4
100 Sabbah Isam
4
101 Degani Amir adegani@technion.ac.il 4
102 Victor Alchanatis victor@volcani.agri.gov.il 4
103 Ram Porat
3
104 Gabay Yair cvryair@technion.ac.il 3
105 Bljuger Ephraim
3
106 Puzrin Alexander
3
107 Ramon Guy ramong@technion.ac.il 3
108 Nurit Kress
3
109 Puterman Moshe ptadar@tx.technion.ac.il 3
110 Fishbain Barak fishbain@technion.ac.il 3
111 Avrahami Sharon
3
112 Liberzon Dan liberzon@technion.ac.il 3
113 Jabareen Mahmood cvjmah@technion.ac.il 3
114 Braester Carol carol@technion.ac.il 3
115 Rohrlich Vera rohrlich@tx.technion.ac.il 2
116 Steinberg Gershon gershon.steinberg@gmail.com 2
117 Hanaor Ariel arielh@tx.technion.ac.il 2
118 Uri Shoshani maluriso@bezeqint.net 2
119 Sharni Dan sharni@tx.technion.ac.il 2
120 Jaegermann Chanoch
2
121 Adin Moshe (Deceased)
2
122 Balasha Doron dbalasha@tx.technion.ac.il 2
123 Gur Yehuda
2
124 Almog Ophir almogo@technion.ac.il 2
125 Sidess Arieh sidess@technion.ac.il 2
126 Arkin Hillel
2
127 Malka Halpern
2
128 Yael Laor
2
129 Katoshevsky Rachel krachel@bgu.ac.il 2
130 Rimer Alon
2
131 Ron Adler
2
132 Jeanna Starosvetsky
2
133 Zalmanson Garry-Haim gerry-z@zahav.net.il 2
134 Ofer Zilberstain
2
135 Shmuel Assulin
2
136 Gideon Gal
2
137 Ishaq Robert iroberti@tx.technion.ac.il 2
138 Gal-Tzur Ayelet
1
139 Yair Gad
1
140 Tzafrir Kolt
1
141 Yoav Avni
1
142 Gil Rilov
1
143 Avi Wiener awiener@technion.ac.il 1
144 Noam Veisbrod
1
145 Tsippy Lotan
1
146 Soroka Itzhak (Deceased)
1
147 Hassan Azaiza
1
148 Wiseman Gdalyah (Deceased)
1
149 Aviram Haim aviramhy@gmail.com 1
150 Hanan Isenberg
1
151 Indelman Peter (Deceased)
1
152 Sela Polina lina@tx.technion.ac.il 1
153 Ioslovich Ilya agrilya@tx.technion.ac.il 1
154 Yuri Raizman
1
155 Karinski Yuri karinski@tx.technion.ac.il 1
156 Schwarz Stephan schwarz@tx.technion.ac.il 1
157 Klein Itzik iklein@technion.ac.il 1
158 Zall Dora doraz@netvision.net.il 1
159 Gidon Oron
1
160 Orit Taubman-Ben Ari
1
161 Shirly Bar David
1
162 Ilan Levy
1
163 Haris Koutsopoulos
1
164 Shemer Hilla shilla@tx.technion.ac.il 1
165 Levenberg Eyal elevenbe@technion.ac.il 1
166 Yafit Cohen
1
167 Lili Heller Grossman
1
168 Moshe Tom
1
169 Tamar Zohary
1
170 Guy Levy
1
171 Haddad Jack jh@technion.ac.il 1
172 Tom Berman
1
173 Avraham Arbel
1
174 Naftali Goldshleger
1
175 Iggi Leetor
1
176 Kessler Avner
1
177 Shmuel Paikowsky
1
178 Mario Hoffman
1
179 Gideon Tibor
1
180 Nir Shrabi
1
181 Haim Sheindorf
1

Last updated on: Monday ,May 2, 2016