הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   קטלוג לימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Civil and Environmental Engineering
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/civil


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Doytsher Yerach doytsher@technion.ac.il 44
2 Armon Robert cvrrobi@tx.technion.ac.il 36
3 Galil Noah galilno@technion.ac.il 36
4 Dosoretz Carlos carlosd@tx.technion.ac.il 34
5 Green Michal agmgreen@tx.technion.ac.il 34
6 Mahalel David mahalel@tx.technion.ac.il 34
7 Shaviv Abraham agshaviv@tx.technion.ac.il 32
8 Rosenhouse Giora rosenh@tx.technion.ac.il 31
9 Bekhor Shlomo sbekhor@tx.technion.ac.il 27
10 Shiftan Yoram yxs@tx.technion.ac.il 27
11 Shmulevich Itzhak agshmilo@tx.technion.ac.il 27
12 Polus Abishai polus@tx.technion.ac.il 27
13 Rosenfeld Yehiel roseny@tx.technion.ac.il 26
14 Friedler Eran eranf@tx.technion.ac.il 25
15 Shavit Uri aguri@tx.technion.ac.il 22
16 Levy Robert cvrlevy@tx.technion.ac.il 22
17 Shamir Uri shamir@tx.technion.ac.il 22
18 Zimmels Yoram (Deceased)
20
19 Narkis Nava cvrnava@tx.technion.ac.il 20
20 Frydman Sam cvrsfsf@tx.technion.ac.il 20
21 Mamane Yaacov mamane@tx.technion.ac.il 20
22 Agnon Yehuda agnon@tx.technion.ac.il 20
23 Linker Raphael linkerr@tx.technion.ac.il 20
24 Yannai Shmuel syannai@tx.technion.ac.il 19
25 Ostfeld Avi ostfeld@tx.technion.ac.il 19
26 Lahav Ori agori@tx.technion.ac.il 19
27 Even-Tzur Gilad eventzur@tx.technion.ac.il 18
28 Warszawski Abraham (Deceased)
18
29 Eisenberger Moshe cvrmosh@tx.technion.ac.il 18
30 Rutenberg Avigdor avrut@tx.technion.ac.il 18
31 Filin Sagi filin@tx.technion.ac.il 18
32 Shapira Aviad avishap@tx.technion.ac.il 17
33 Ceder Avishai ceder@tx.technion.ac.il 17
34 Sacks Rafael cvsacks@tx.technion.ac.il 17
35 Prashker Joseph trryosy@tx.technion.ac.il 17
36 Navon Ronie ronie@technion.ac.il 17
37 Hakkert Shalom hakkert@tx.technion.ac.il 17
38 Avnimelech Yoram agyoram@tx.technion.ac.il 16
39 Rubin Hillel hrubin@tx.technion.ac.il 16
40 Sheinman Izhak cvrnrsh@tx.technion.ac.il 16
41 Neumann Peter agpetern@tx.technion.ac.il 15
42 Carmel Yohay yohay@tx.technion.ac.il 14
43 Frostig Yeoshua cvrfros@tx.technion.ac.il 14
44 Dubowski Yael yaeld@tx.technion.ac.il 14
45 Kott Yehuda (Deceased)
13
46 Shoshany Maxim maximsh@tx.technion.ac.il 13
47 Becker Rachel becker@tx.technion.ac.il 13
48 Gutman Per-Olof peo@tx.technion.ac.il 13
49 Yankelevsky David davidyri@tx.technion.ac.il 13
50 Argaman Yerachmiel (Deceased)
12
51 Talesnick Mark Lloyd talesnik@tx.technion.ac.il 12
52 Papo Haim haimp@tx.technion.ac.il 12
53 Baker Rafael (Deceased)
12
54 Singher Liviu liviu@tx.technion.ac.il 12
55 Broday David dbroday@tx.technion.ac.il 12
56 Livneh Moshe moshliv@tx.technion.ac.il 11
57 Ethrog Uzi cvuzi@tx.technion.ac.il 11
58 Toledo Tomer toledo@technion.ac.il 11
59 Hassid Samuel cvrhasd@tx.technion.ac.il 11
60 Dancygier Avraham avidan@technion.ac.il 10
61 Laufer Alexander allaufer@tx.technion.ac.il 10
62 Stiassnie Michael miky@tx.technion.ac.il 10
63 Kovler Konstantin cvrkost@tx.technion.ac.il 10
64 Shohet Igal ishohet@tx.technion.ac.il 10
65 Lin Israel (Deceased)
9
66 Manor Gedalyahu agmanor@tx.technion.ac.il 9
67 Sinai Gideon agrengn@tx.technion.ac.il 9
68 Bear Jacob cvrbear@tx.technion.ac.il 9
69 Bentur Arnon bentur@tx.technion.ac.il 9
70 Volokh Konstantin cvolokh@tx.technion.ac.il 9
71 Furman Alex afurman@tx.technion.ac.il 9
72 Ravina Israela agravina@tx.technion.ac.il 8
73 Ishai Ilan iishai@tx.technion.ac.il 8
74 Galili Naphtali agrtali@tx.technion.ac.il 8
75 Diskin Mordechai (Deceased)
8
76 Guetta Rami agrami@tx.technion.ac.il 8
77 Gluck Jacob (Deceased)
8
78 Rabinovitch Oded cvoded@tx.technion.ac.il 8
79 Katz Amnon akatz@tx.technion.ac.il 8
80 Rom Dan (Deceased)
7
81 Uzan Jacob cvrjaco@tx.technion.ac.il 7
82 Poreh Michael poreh@tx.technion.ac.il 7
83 Kirsch Uri kirsch@tx.technion.ac.il 7
84 Krupnik Amnon
6
85 Val Dimitry val@tx.technion.ac.il 6
86 Klar Assaf klar@technion.ac.il 6
87 Pisanty Avraham (Deceased)
6
88 Craus Joseph (Deceased)
5
89 Vilnay Oren vilnay@tx.technion.ac.il 5
90 Zur Benjamin agrzurb@tx.technion.ac.il 5
91 Shmutter Benjamin (Deceased)
5
92 Komornik Amos amosk@tx.technion.ac.il 5
93 Sabbah Isam
4
94 Peled Ammatzia
4
95 Greenfeld Joshua S. greenfeld@njit.edu 4
96 Golecki Joseph
4
97 Lavan Oren lavan@tx.technion.ac.il 4
98 Rubinshtain Dror agrdror@tx.technion.ac.il 4
99 Nurit Kress
3
100 Puterman Moshe ptadar@tx.technion.ac.il 3
101 Avrahami Sharon
3
102 Ram Porat
3
103 Victor Alchanatis
3
104 Gabay Yair cvryair@tx.technion.ac.il 3
105 Bljuger Ephraim
3
106 Goldfeld Yiska yiska@tx.technion.ac.il 3
107 Puzrin Alexander
3
108 Braester Carol carol@tx.technion.ac.il 3
109 Arkin Hillel
2
110 Sidess Arieh sides@technion.ac.il 2
111 Gur Yehuda
2
112 Sharni Dan sharni@tx.technion.ac.il 2
113 Hanaor Ariel arielh@tx.technion.ac.il 2
114 Shmuel Assulin
2
115 Steinberg Gershon gershon.steinberg@gmail.com 2
116 Jabareen Mahmood cvjmah@tx.technion.ac.il 2
117 Ofer Zilberstain
2
118 Balasha Doron dbalasha@tx.technion.ac.il 2
119 Yael Laor
2
120 Jaegermann Chanoch
2
121 Gideon Gal
2
122 Ron Adler
2
123 Zalmanson Garry-Haim gerry-z@zahav.net.il 2
124 Rimer Alon
2
125 Rohrlich Vera rohrlich@tx.technion.ac.il 2
126 Adin Moshe (Deceased)
2
127 Jeanna Starosvetsky
2
128 Indelman Peter (Deceased)
1
129 Gal-Tzur Ayelet
1
130 Yuri Raizman
1
131 Ioslovich Ilya agrilya@tx.technion.ac.il 1
132 Tzafrir Kolt
1
133 Noam Veisbrod
1
134 Katoshevsky Rachel
1
135 Avi Wiener
1
136 Hanan Isenberg
1
137 Wiseman Gdalyah (Deceased)
1
138 Schwarz Stephan schwarz@tx.technion.ac.il 1
139 Soroka Itzhak (Deceased)
1
140 Gil Rilov
1
141 Avraham Arbel
1
142 Zall Dora Ana doraz@netvision.net.il 1
143 Mario Hoffman
1
144 Shirly Bar David
1
145 Ilan Levy
1
146 Haris Koutsopoulos
1
147 Almog Ophir almogo@technion.ac.il 1
148 Gidon Oron
1
149 Nir Shrabi
1
150 Yafit Cohen
1
151 Haim Sheindorf
1
152 Gideon Tibor
1
153 Tom Berman
1
154 Yair Gad
1
155 Naftali Goldshleger
1
156 Lili Heller Grossman
1
157 Uri Shoshani maluriso@bezeqint.net 1
158 Iggi Leetor
1
159 Malka Halpern
1
160 Kessler Avner
1
161 Shmuel Paikowsky
1
162 Hassan Azaiza
1
163 Tsippy Lotan
1
164 Yoav Avni
1
165 Moshe Tom
1
166 Tamar Zohary
1

Last updated on: Tuesday ,July 29, 2014

האתר בשלבי בניה. נשמח לקבל הצעות לשיפור