הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מאחל לכל הסטודנטים חופשת קיץ נעימה ומרעננת לקראת החזרה ללימודים.





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Civil and Environmental Engineering
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/civil


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Doytsher Yerach doytsher@technion.ac.il 47
2 Green Michal agmgreen@technion.ac.il 40
3 Armon Robert cvrrobi@technion.ac.il 38
4 Dosoretz Carlos carlosd@technion.ac.il 37
5 Galil Noah galilno@technion.ac.il 37
6 Bekhor Shlomo sbekhor@technion.ac.il 36
7 Shiftan Yoram yxs@technion.ac.il 35
8 Mahalel David mahalel@technion.ac.il 34
9 Shaviv Abraham agshaviv@technion.ac.il 33
10 Rosenhouse Giora rosenh@tx.technion.ac.il 31
11 Shmulevich Itzhak agshmilo@technion.ac.il 30
12 Friedler Eran eranf@technion.ac.il 29
13 Polus Abishai polus@tx.technion.ac.il 29
14 Rosenfeld Yehiel roseny@technion.ac.il 28
15 Linker Raphael linkerr@technion.ac.il 26
16 Shavit Uri aguri@technion.ac.il 25
17 Filin Sagi filin@technion.ac.il 24
18 Even-Tzur Gilad eventzur@technion.ac.il 24
19 Lahav Ori agori@technion.ac.il 24
20 Ostfeld Avi ostfeld@technion.ac.il 23
21 Agnon Yehuda agnon@technion.ac.il 23
22 Levy Robert cvrlevy@technion.ac.il 22
23 Shamir Uri shamir@technion.ac.il 22
24 Sacks Rafael cvsacks@technion.ac.il 21
25 Frydman Sam cvrsfsf@technion.ac.il 20
26 Zimmels Yoram (Deceased)
20
27 Mamane Yaacov mamane@technion.ac.il 20
28 Shapira Aviad avishap@technion.ac.il 20
29 Narkis Nava cvrnava@technion.ac.il 20
30 Eisenberger Moshe cvrmosh@technion.ac.il 19
31 Yannai Shmuel syannai@technion.ac.il 19
32 Warszawski Abraham (Deceased)
18
33 Rutenberg Avigdor avrut@technion.ac.il 18
34 Toledo Tomer toledo@technion.ac.il 18
35 Dubowski Yael yaeld@technion.ac.il 18
36 Shoshany Maxim maximsh@technion.ac.il 17
37 Ceder Avishai ceder@technion.ac.il 17
38 Navon Ronie ronie@technion.ac.il 17
39 Gutman Per-Olof peo@technion.ac.il 17
40 Prashker Joseph trryosy@technion.ac.il 17
41 Hakkert Shalom hakkert@tx.technion.ac.il 17
42 Rubin Hillel hrubin@tx.technion.ac.il 16
43 Carmel Yohay yohay@technion.ac.il 16
44 Avnimelech Yoram agyoram@technion.ac.il 16
45 Sheinman Izhak cvrnrsh@technion.ac.il 16
46 Broday David dbroday@technion.ac.il 16
47 Neumann Peter agpetern@tx.technion.ac.il 15
48 Frostig Yeoshua cvrfros@technion.ac.il 14
49 Talesnick Mark Lloyd talesnik@technion.ac.il 14
50 Becker Rachel becker@technion.ac.il 13
51 Kott Yehuda (Deceased)
13
52 Yankelevsky David davidyri@technion.ac.il 13
53 Furman Alex afurman@technion.ac.il 12
54 Argaman Yerachmiel (Deceased)
12
55 Baker Rafael (Deceased)
12
56 Singher Liviu liviu@tx.technion.ac.il 12
57 Papo Haim haimp@technion.ac.il 12
58 Kovler Konstantin cvrkost@technion.ac.il 11
59 Laufer Alexander allaufer@technion.ac.il 11
60 Livneh Moshe (Deceased)
11
61 Dancygier Avraham avidan@technion.ac.il 11
62 Ethrog Uzi cvuzi@technion.ac.il 11
63 Hassid Samuel cvrhasd@technion.ac.il 11
64 Rabinovitch Oded cvoded@technion.ac.il 11
65 Stiassnie Michael miky@technion.ac.il 10
66 Shohet Igal igals@bgu.ac.il 10
67 Klar Assaf klar@technion.ac.il 10
68 Katz Amnon akatz@technion.ac.il 10
69 Volokh Konstantin cvolokh@technion.ac.il 10
70 Ishai Ilan iishai@tx.technion.ac.il 9
71 Bear Jacob cvrbear@technion.ac.il 9
72 Manor Gedalyahu agmanor@technion.ac.il 9
73 Lin Israel (Deceased)
9
74 Sinai Gideon (Deceased)
9
75 Bentur Arnon bentur@tx.technion.ac.il 9
76 Diskin Mordechai (Deceased)
8
77 Galili Naphtali agrtali@technion.ac.il 8
78 Ravina Israela agravina@technion.ac.il 8
79 Greenfeld Joshua S. greenfeld@njit.edu 8
80 Gluck Jacob (Deceased)
8
81 Guetta Rami agrami@tx.technion.ac.il 8
82 Poreh Michael poreh@technion.ac.il 7
83 Rom Dan (Deceased)
7
84 Kirsch Uri kirsch@technion.ac.il 7
85 Uzan Jacob cvrjaco@technion.ac.il 7
86 Lavan Oren lavan@technion.ac.il 6
87 Val Dimitry val@tx.technion.ac.il 6
88 Goldfeld Yiska yiska@technion.ac.il 6
89 Dalyot Sagi dalyot@technion.ac.il 6
90 Pisanty Avraham (Deceased)
6
91 Krupnik Amnon
6
92 Zur Benjamin agrzurb@tx.technion.ac.il 5
93 Vilnay Oren vilnay@tx.technion.ac.il 5
94 Craus Joseph (Deceased)
5
95 Rubinshtain Dror agrdror@tx.technion.ac.il 5
96 Shmutter Benjamin (Deceased)
5
97 Fishbain Barak fishbain@technion.ac.il 5
98 Komornik Amos uri_k@technion.ac.il 5
99 Sabbah Isam
4
100 Victor Alchanatis victor@volcani.agri.gov.il 4
101 Peled Ammatzia peled@geo.haifa.ac.il 4
102 Degani Amir adegani@technion.ac.il 4
103 Golecki Joseph
4
104 Puterman Moshe ptadar@tx.technion.ac.il 3
105 Bljuger Ephraim
3
106 Rimer Alon
3
107 Ram Porat
3
108 Nurit Kress
3
109 Puzrin Alexander
3
110 Gabay Yair cvryair@technion.ac.il 3
111 Ramon Guy ramong@technion.ac.il 3
112 Avrahami Sharon
3
113 Liberzon Dan liberzon@technion.ac.il 3
114 Jabareen Mahmood cvjmah@technion.ac.il 3
115 Braester Carol carol@technion.ac.il 3
116 Jaegermann Chanoch jac24@bezeqint.net 2
117 Steinberg Gershon gershon.steinberg@gmail.com 2
118 Adin Moshe (Deceased)
2
119 Sharni Dan sharni@technion.ac.il 2
120 Uri Shoshani maluriso@bezeqint.net 2
121 Gur Yehuda
2
122 Balasha Doron dbalasha@tx.technion.ac.il 2
123 Hanaor Ariel arielh@tx.technion.ac.il 2
124 Rohrlich Vera rohrlich@tx.technion.ac.il 2
125 Ishaq Robert iroberti@tx.technion.ac.il 2
126 Sidess Arieh sidess@technion.ac.il 2
127 Arkin Hillel
2
128 Ofer Zilberstain
2
129 Michael Iggy Litaor
2
130 Malka Halpern
2
131 Katoshevsky Rachel krachel@bgu.ac.il 2
132 Yael Laor
2
133 Ron Adler
2
134 Almog Ophir almogo@technion.ac.il 2
135 Jeanna Starosvetsky
2
136 Zalmanson Garry-Haim gerry-z@zahav.net.il 2
137 Asaf Zvi Anosh agasaf@tx.technion.ac.il 2
138 Shmuel Assulin
2
139 Gideon Gal
2
140 Gal-Tzur Ayelet
1
141 Yair Gad
1
142 Yoav Avni
1
143 Gil Rilov
1
144 Amir Ziv Av
1
145 Noam Veisbrod
1
146 Tzafrir Kolt
1
147 Avi Wiener awiener@technion.ac.il 1
148 Tsippy Lotan
1
149 Soroka Itzhak (Deceased)
1
150 Hanan Isenberg
1
151 Wiseman Gdalyah (Deceased)
1
152 Aviram Haim haim@kinneret.ac.il 1
153 Indelman Peter (Deceased)
1
154 Sela Polina lina@tx.technion.ac.il 1
155 Ioslovich Ilya agrilya@technion.ac.il 1
156 Yuri Raizman
1
157 Gitelmn Viktoriy trivica@tx.technion.ac.il 1
158 Karinski Yuri karinski@tx.technion.ac.il 1
159 Schwarz Stephan schwarz@tx.technion.ac.il 1
160 Lili Heller Grossman
1
161 Zall Dora doraz@netvision.net.il 1
162 Orit Taubman-Ben Ari
1
163 Shirly Bar David
1
164 Ilan Levy
1
165 Gidon Oron
1
166 Haris Koutsopoulos
1
167 Shemer Hilla shilla@tx.technion.ac.il 1
168 Levenberg Eyal elevenbe@technion.ac.il 1
169 Yafit Cohen
1
170 Haim Sheindorf
1
171 Tamar Zohary
1
172 Gideon Tibor
1
173 Birnhack Liat birbirit@technion.ac.il 1
174 Guy Levy
1
175 Klein Itzik iklein@technion.ac.il 1
176 Haddad Jack jh@technion.ac.il 1
177 Tom Berman
1
178 Avraham Arbel
1
179 Naftali Goldshleger
1
180 Iggi Leetor
1
181 Kessler Avner
1
182 Shmuel Paikowsky
1
183 Mario Hoffman
1
184 Hassan Azaiza
1
185 Nir Shrabi
1
186 Moshe Tom
1
187 Rosenzweig Ravid rravid@tx.technion.ac.il 1

Last updated on: Thursday ,September 29, 2016