הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מאחל לכל הסטודנטים חופשת קיץ נעימה ומרעננת לקראת החזרה ללימודים.





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Civil and Environmental Engineering
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/civil


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Doytsher Yerach doytsher@technion.ac.il 47
2 Green Michal agmgreen@technion.ac.il 38
3 Armon Robert cvrrobi@technion.ac.il 37
4 Dosoretz Carlos carlosd@technion.ac.il 37
5 Galil Noah galilno@technion.ac.il 37
6 Shiftan Yoram yxs@technion.ac.il 35
7 Bekhor Shlomo sbekhor@technion.ac.il 35
8 Mahalel David mahalel@technion.ac.il 34
9 Shaviv Abraham agshaviv@technion.ac.il 33
10 Rosenhouse Giora rosenh@tx.technion.ac.il 31
11 Shmulevich Itzhak agshmilo@technion.ac.il 30
12 Friedler Eran eranf@technion.ac.il 29
13 Polus Abishai polus@tx.technion.ac.il 29
14 Rosenfeld Yehiel roseny@technion.ac.il 28
15 Linker Raphael linkerr@technion.ac.il 26
16 Shavit Uri aguri@technion.ac.il 25
17 Lahav Ori agori@technion.ac.il 24
18 Even-Tzur Gilad eventzur@technion.ac.il 24
19 Filin Sagi filin@technion.ac.il 24
20 Ostfeld Avi ostfeld@technion.ac.il 23
21 Agnon Yehuda agnon@technion.ac.il 23
22 Shamir Uri shamir@technion.ac.il 22
23 Levy Robert cvrlevy@technion.ac.il 22
24 Zimmels Yoram (Deceased)
20
25 Sacks Rafael cvsacks@technion.ac.il 20
26 Shapira Aviad avishap@technion.ac.il 20
27 Narkis Nava cvrnava@technion.ac.il 20
28 Frydman Sam cvrsfsf@technion.ac.il 20
29 Mamane Yaacov mamane@technion.ac.il 20
30 Eisenberger Moshe cvrmosh@technion.ac.il 19
31 Yannai Shmuel syannai@technion.ac.il 19
32 Warszawski Abraham (Deceased)
18
33 Rutenberg Avigdor avrut@technion.ac.il 18
34 Toledo Tomer toledo@technion.ac.il 18
35 Dubowski Yael yaeld@technion.ac.il 18
36 Ceder Avishai ceder@technion.ac.il 17
37 Prashker Joseph trryosy@technion.ac.il 17
38 Navon Ronie ronie@technion.ac.il 17
39 Hakkert Shalom hakkert@tx.technion.ac.il 17
40 Gutman Per-Olof peo@technion.ac.il 17
41 Shoshany Maxim maximsh@technion.ac.il 16
42 Rubin Hillel hrubin@tx.technion.ac.il 16
43 Avnimelech Yoram agyoram@technion.ac.il 16
44 Sheinman Izhak cvrnrsh@technion.ac.il 16
45 Carmel Yohay yohay@technion.ac.il 16
46 Broday David dbroday@technion.ac.il 15
47 Neumann Peter agpetern@tx.technion.ac.il 15
48 Frostig Yeoshua cvrfros@technion.ac.il 14
49 Talesnick Mark Lloyd talesnik@technion.ac.il 14
50 Kott Yehuda (Deceased)
13
51 Becker Rachel becker@technion.ac.il 13
52 Yankelevsky David davidyri@technion.ac.il 13
53 Argaman Yerachmiel (Deceased)
12
54 Singher Liviu liviu@tx.technion.ac.il 12
55 Papo Haim haimp@technion.ac.il 12
56 Baker Rafael (Deceased)
12
57 Furman Alex afurman@technion.ac.il 11
58 Ethrog Uzi cvuzi@technion.ac.il 11
59 Hassid Samuel cvrhasd@technion.ac.il 11
60 Rabinovitch Oded cvoded@technion.ac.il 11
61 Livneh Moshe (Deceased)
11
62 Dancygier Avraham avidan@technion.ac.il 11
63 Laufer Alexander allaufer@technion.ac.il 11
64 Kovler Konstantin cvrkost@technion.ac.il 11
65 Katz Amnon akatz@technion.ac.il 10
66 Stiassnie Michael miky@technion.ac.il 10
67 Shohet Igal igals@bgu.ac.il 10
68 Volokh Konstantin cvolokh@technion.ac.il 10
69 Klar Assaf klar@technion.ac.il 9
70 Lin Israel (Deceased)
9
71 Manor Gedalyahu agmanor@technion.ac.il 9
72 Bear Jacob cvrbear@technion.ac.il 9
73 Ishai Ilan iishai@tx.technion.ac.il 9
74 Bentur Arnon bentur@tx.technion.ac.il 9
75 Sinai Gideon phodo@netvision.net.il 9
76 Guetta Rami agrami@tx.technion.ac.il 8
77 Diskin Mordechai (Deceased)
8
78 Galili Naphtali agrtali@technion.ac.il 8
79 Gluck Jacob (Deceased)
8
80 Ravina Israela agravina@technion.ac.il 8
81 Greenfeld Joshua S. greenfeld@njit.edu 8
82 Poreh Michael poreh@technion.ac.il 7
83 Kirsch Uri kirsch@technion.ac.il 7
84 Rom Dan (Deceased)
7
85 Uzan Jacob cvrjaco@technion.ac.il 7
86 Val Dimitry val@tx.technion.ac.il 6
87 Pisanty Avraham (Deceased)
6
88 Lavan Oren lavan@technion.ac.il 6
89 Dalyot Sagi dalyot@technion.ac.il 6
90 Krupnik Amnon
6
91 Craus Joseph (Deceased)
5
92 Zur Benjamin agrzurb@tx.technion.ac.il 5
93 Vilnay Oren vilnay@tx.technion.ac.il 5
94 Goldfeld Yiska yiska@technion.ac.il 5
95 Shmutter Benjamin (Deceased)
5
96 Komornik Amos uri_k@technion.ac.il 5
97 Rubinshtain Dror agrdror@tx.technion.ac.il 5
98 Fishbain Barak fishbain@technion.ac.il 5
99 Peled Ammatzia peled@geo.haifa.ac.il 4
100 Victor Alchanatis victor@volcani.agri.gov.il 4
101 Sabbah Isam
4
102 Golecki Joseph
4
103 Degani Amir adegani@technion.ac.il 4
104 Ramon Guy ramong@technion.ac.il 3
105 Avrahami Sharon
3
106 Puterman Moshe ptadar@tx.technion.ac.il 3
107 Ram Porat
3
108 Gabay Yair cvryair@technion.ac.il 3
109 Liberzon Dan liberzon@technion.ac.il 3
110 Jabareen Mahmood cvjmah@technion.ac.il 3
111 Bljuger Ephraim
3
112 Puzrin Alexander
3
113 Braester Carol carol@technion.ac.il 3
114 Nurit Kress
3
115 Balasha Doron dbalasha@tx.technion.ac.il 2
116 Hanaor Ariel arielh@tx.technion.ac.il 2
117 Sharni Dan sharni@technion.ac.il 2
118 Jaegermann Chanoch jac24@bezeqint.net 2
119 Uri Shoshani maluriso@bezeqint.net 2
120 Gur Yehuda
2
121 Adin Moshe (Deceased)
2
122 Steinberg Gershon gershon.steinberg@gmail.com 2
123 Rohrlich Vera rohrlich@tx.technion.ac.il 2
124 Ishaq Robert iroberti@tx.technion.ac.il 2
125 Sidess Arieh sidess@technion.ac.il 2
126 Arkin Hillel
2
127 Ofer Zilberstain
2
128 Yael Laor
2
129 Malka Halpern
2
130 Katoshevsky Rachel krachel@bgu.ac.il 2
131 Rimer Alon
2
132 Ron Adler
2
133 Almog Ophir almogo@technion.ac.il 2
134 Jeanna Starosvetsky
2
135 Zalmanson Garry-Haim gerry-z@zahav.net.il 2
136 Asaf Zvi Anosh agasaf@tx.technion.ac.il 2
137 Shmuel Assulin
2
138 Gideon Gal
2
139 Yair Gad
1
140 Yoav Avni
1
141 Tzafrir Kolt
1
142 Tsippy Lotan
1
143 Gil Rilov
1
144 Noam Veisbrod
1
145 Gal-Tzur Ayelet
1
146 Avi Wiener awiener@technion.ac.il 1
147 Guy Levy
1
148 Soroka Itzhak (Deceased)
1
149 Hanan Isenberg
1
150 Wiseman Gdalyah (Deceased)
1
151 Aviram Haim haim@kinneret.ac.il 1
152 Indelman Peter (Deceased)
1
153 Sela Polina lina@tx.technion.ac.il 1
154 Ioslovich Ilya agrilya@technion.ac.il 1
155 Yuri Raizman
1
156 Gitelmn Viktoriy trivica@tx.technion.ac.il 1
157 Karinski Yuri karinski@tx.technion.ac.il 1
158 Schwarz Stephan schwarz@tx.technion.ac.il 1
159 Lili Heller Grossman
1
160 Zall Dora doraz@netvision.net.il 1
161 Orit Taubman-Ben Ari
1
162 Shirly Bar David
1
163 Ilan Levy
1
164 Gidon Oron
1
165 Haris Koutsopoulos
1
166 Shemer Hilla shilla@tx.technion.ac.il 1
167 Levenberg Eyal elevenbe@technion.ac.il 1
168 Yafit Cohen
1
169 Haim Sheindorf
1
170 Tamar Zohary
1
171 Gideon Tibor
1
172 Klein Itzik iklein@technion.ac.il 1
173 Moshe Tom
1
174 Haddad Jack jh@technion.ac.il 1
175 Tom Berman
1
176 Avraham Arbel
1
177 Naftali Goldshleger
1
178 Michael Iggy Litaor
1
179 Iggi Leetor
1
180 Kessler Avner
1
181 Shmuel Paikowsky
1
182 Mario Hoffman
1
183 Hassan Azaiza
1
184 Nir Shrabi
1
185 Birnhack Liat birbirit@technion.ac.il 1

Last updated on: Thursday ,August 25, 2016