הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות


Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Civil and Environmental Engineering
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/civil


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Doytsher Yerach doytsher@technion.ac.il 44
2 Green Michal agmgreen@technion.ac.il 38
3 Armon Robert cvrrobi@technion.ac.il 37
4 Galil Noah galilno@technion.ac.il 37
5 Dosoretz Carlos carlosd@technion.ac.il 35
6 Mahalel David mahalel@technion.ac.il 34
7 Shiftan Yoram yxs@technion.ac.il 33
8 Shaviv Abraham agshaviv@technion.ac.il 32
9 Bekhor Shlomo sbekhor@technion.ac.il 32
10 Rosenhouse Giora rosenh@tx.technion.ac.il 31
11 Friedler Eran eranf@technion.ac.il 29
12 Polus Abishai polus@tx.technion.ac.il 28
13 Shmulevich Itzhak agshmilo@technion.ac.il 28
14 Rosenfeld Yehiel roseny@technion.ac.il 27
15 Linker Raphael linkerr@technion.ac.il 25
16 Shavit Uri aguri@technion.ac.il 23
17 Filin Sagi filin@technion.ac.il 23
18 Agnon Yehuda agnon@technion.ac.il 23
19 Even-Tzur Gilad eventzur@technion.ac.il 23
20 Lahav Ori agori@technion.ac.il 22
21 Ostfeld Avi ostfeld@technion.ac.il 22
22 Levy Robert cvrlevy@tx.technion.ac.il 22
23 Shamir Uri shamir@technion.ac.il 22
24 Mamane Yaacov mamane@technion.ac.il 20
25 Narkis Nava cvrnava@technion.ac.il 20
26 Frydman Sam cvrsfsf@technion.ac.il 20
27 Zimmels Yoram (Deceased)
20
28 Sacks Rafael cvsacks@technion.ac.il 19
29 Yannai Shmuel syannai@technion.ac.il 19
30 Eisenberger Moshe cvrmosh@technion.ac.il 19
31 Rutenberg Avigdor avrut@technion.ac.il 18
32 Warszawski Abraham (Deceased)
18
33 Shapira Aviad avishap@technion.ac.il 18
34 Prashker Joseph trryosy@tx.technion.ac.il 17
35 Navon Ronie ronie@technion.ac.il 17
36 Toledo Tomer toledo@technion.ac.il 17
37 Ceder Avishai ceder@technion.ac.il 17
38 Hakkert Shalom hakkert@tx.technion.ac.il 17
39 Shoshany Maxim maximsh@technion.ac.il 16
40 Sheinman Izhak cvrnrsh@technion.ac.il 16
41 Avnimelech Yoram agyoram@technion.ac.il 16
42 Dubowski Yael yaeld@technion.ac.il 16
43 Rubin Hillel hrubin@tx.technion.ac.il 16
44 Carmel Yohay yohay@technion.ac.il 16
45 Gutman Per-Olof peo@technion.ac.il 16
46 Neumann Peter agpetern@tx.technion.ac.il 15
47 Broday David dbroday@technion.ac.il 14
48 Frostig Yeoshua cvrfros@technion.ac.il 14
49 Kott Yehuda (Deceased)
13
50 Becker Rachel becker@technion.ac.il 13
51 Yankelevsky David davidyri@technion.ac.il 13
52 Papo Haim haimp@tx.technion.ac.il 12
53 Singher Liviu liviu@tx.technion.ac.il 12
54 Talesnick Mark Lloyd talesnik@technion.ac.il 12
55 Argaman Yerachmiel (Deceased)
12
56 Baker Rafael (Deceased)
12
57 Hassid Samuel cvrhasd@technion.ac.il 11
58 Ethrog Uzi cvuzi@tx.technion.ac.il 11
59 Dancygier Avraham avidan@technion.ac.il 11
60 Rabinovitch Oded cvoded@technion.ac.il 11
61 Laufer Alexander allaufer@technion.ac.il 11
62 Kovler Konstantin cvrkost@technion.ac.il 11
63 Livneh Moshe (Deceased)
11
64 Shohet Igal ishohet@tx.technion.ac.il 10
65 Furman Alex afurman@technion.ac.il 10
66 Volokh Konstantin cvolokh@technion.ac.il 10
67 Stiassnie Michael miky@technion.ac.il 10
68 Klar Assaf klar@technion.ac.il 9
69 Manor Gedalyahu agmanor@tx.technion.ac.il 9
70 Lin Israel (Deceased)
9
71 Ishai Ilan iishai@tx.technion.ac.il 9
72 Sinai Gideon agrengn@tx.technion.ac.il 9
73 Bear Jacob cvrbear@technion.ac.il 9
74 Bentur Arnon bentur@tx.technion.ac.il 9
75 Galili Naphtali agrtali@technion.ac.il 8
76 Guetta Rami agrami@tx.technion.ac.il 8
77 Diskin Mordechai (Deceased)
8
78 Gluck Jacob (Deceased)
8
79 Ravina Israela agravina@technion.ac.il 8
80 Katz Amnon akatz@technion.ac.il 8
81 Kirsch Uri kirsch@technion.ac.il 7
82 Uzan Jacob cvrjaco@tx.technion.ac.il 7
83 Rom Dan (Deceased)
7
84 Poreh Michael poreh@technion.ac.il 7
85 Krupnik Amnon
6
86 Val Dimitry val@tx.technion.ac.il 6
87 Pisanty Avraham (Deceased)
6
88 Greenfeld Joshua S. greenfeld@njit.edu 6
89 Komornik Amos amos@technion.ac.il 5
90 Craus Joseph (Deceased)
5
91 Rubinshtain Dror agrdror@tx.technion.ac.il 5
92 Vilnay Oren vilnay@tx.technion.ac.il 5
93 Shmutter Benjamin (Deceased)
5
94 Zur Benjamin agrzurb@tx.technion.ac.il 5
95 Lavan Oren lavan@technion.ac.il 5
96 Goldfeld Yiska yiska@technion.ac.il 4
97 Sabbah Isam
4
98 Victor Alchanatis victor@volcani.agri.gov.il 4
99 Golecki Joseph
4
100 Peled Ammatzia
4
101 Bljuger Ephraim
3
102 Ram Porat
3
103 Braester Carol carol@technion.ac.il 3
104 Gabay Yair cvryair@technion.ac.il 3
105 Jabareen Mahmood cvjmah@technion.ac.il 3
106 Liberzon Dan liberzon@technion.ac.il 3
107 Puzrin Alexander
3
108 Puterman Moshe ptadar@tx.technion.ac.il 3
109 Degani Amir adegani@technion.ac.il 3
110 Avrahami Sharon
3
111 Nurit Kress
3
112 Adin Moshe (Deceased)
2
113 Gur Yehuda
2
114 Hanaor Ariel arielh@tx.technion.ac.il 2
115 Jaegermann Chanoch
2
116 Balasha Doron dbalasha@tx.technion.ac.il 2
117 Rohrlich Vera rohrlich@tx.technion.ac.il 2
118 Sharni Dan sharni@tx.technion.ac.il 2
119 Steinberg Gershon gershon.steinberg@gmail.com 2
120 Arkin Hillel
2
121 Ofer Zilberstain
2
122 Malka Halpern
2
123 Yael Laor
2
124 Katoshevsky Rachel krachel@bgu.ac.il 2
125 Sidess Arieh sides@technion.ac.il 2
126 Rimer Alon
2
127 Ron Adler
2
128 Almog Ophir almogo@technion.ac.il 2
129 Gideon Gal
2
130 Jeanna Starosvetsky
2
131 Shmuel Assulin
2
132 Zalmanson Garry-Haim gerry-z@zahav.net.il 2
133 Noam Veisbrod
1
134 Guy Levy
1
135 Tsippy Lotan
1
136 Yoav Avni
1
137 Yair Gad
1
138 Gal-Tzur Ayelet
1
139 Tzafrir Kolt
1
140 Karinski Yuri karinski@tx.technion.ac.il 1
141 Schwarz Stephan schwarz@tx.technion.ac.il 1
142 Avi Wiener awiener@technion.ac.il 1
143 Sela Polina lina@tx.technion.ac.il 1
144 Moshe Tom
1
145 Yuri Raizman
1
146 Ioslovich Ilya agrilya@tx.technion.ac.il 1
147 Soroka Itzhak (Deceased)
1
148 Wiseman Gdalyah (Deceased)
1
149 Hanan Isenberg
1
150 Indelman Peter (Deceased)
1
151 Gil Rilov
1
152 Lili Heller Grossman
1
153 Zall Dora doraz@netvision.net.il 1
154 Orit Taubman-Ben Ari
1
155 Shirly Bar David
1
156 Gidon Oron
1
157 Ilan Levy
1
158 Haris Koutsopoulos
1
159 Ishaq Robert iroberti@tx.technion.ac.il 1
160 Shemer Hilla shilla@tx.technion.ac.il 1
161 Levenberg Eyal elevenbe@technion.ac.il 1
162 Yafit Cohen
1
163 Dalyot Sagi dalyot@technion.ac.il 1
164 Hassan Azaiza
1
165 Tamar Zohary
1
166 Gideon Tibor
1
167 Fishbain Barak fishbain@technion.ac.il 1
168 Uri Shoshani maluriso@bezeqint.net 1
169 Klein Itzik iklein@technion.ac.il 1
170 Haddad Jack jh@technion.ac.il 1
171 Tom Berman
1
172 Avraham Arbel
1
173 Naftali Goldshleger
1
174 Iggi Leetor
1
175 Kessler Avner
1
176 Mario Hoffman
1
177 Shmuel Paikowsky
1
178 Nir Shrabi
1
179 Haim Sheindorf
1

Last updated on: Thursday ,February 11, 2016