הטכניון מכון טכנולוגי לישראלהטכניון מכון טכנולוגי לישראל - בית הספר ללימודי מוסמכים
   דף הבית   |   דבר הדיקן   |   הרשמה   |   טפסים   |   תיזות ומחקרים   |   מועדים חשובים   |   תכניות הלימודים   |   מידע אישי   |   מידע כללי 
  מתעניינים בלימודים
  חדשים
  לומדים
  מלגות, מעונות
  השתלמויות,לימודים וכנסים בחו"ל
  מסיימים
  International Students
  בוגרים
  בתר דוקטורנטים [פוסט-דוקטורנטים]
  מידע למנחה

הודעות

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 849 מקבלי תואר מגיסטר במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-5.6.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

בית הספר לתארים מתקדמים מברך את 243 מקבלי תואר דוקטור (PhD) במחזור 2017. טקס הענקת התעודות יתקיים ב-29.5.2017 - באמפי ע"ש קלנר בשעה 18:30. הכניסה לבעלי הזמנות.

 

מפגש מתעניינים בתכנית  Start up MBA, בפק' לה. תעשיה וניהול, בניין בלומפילד, חדר 527 - 20.6.17

 

ברכות לזוכי פרס וולף לשנת תשע"ז

 

יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת תעשיה וניהול - 27.03.17


יום פתוח לתארים מתקדמים בהנדסת מכונות 29.03.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים וכנס חוקרים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים - 06.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במתמטיקה - 20.04.17

 

יום פתוח לתארים מתקדמים במדעי המחשב ובהנדסת חשמל - 26.4.17

 





 



Ph.D and MS.c Theses - Advisors in Departments


Department:   Civil and Environmental Engineering
Department Web Site:   www.technion.ac.il/technion/civil


No. Advisor Advisor's Email Abstracts Advisor's Home Site
1 Doytsher Yerach doytsher@technion.ac.il 49 www
2 Green Michal agmgreen@technion.ac.il 41 www
3 Armon Robert cvrrobi@technion.ac.il 39 www
4 Dosoretz Carlos carlosd@technion.ac.il 38 www
5 Galil Noah (Deceased)
38 www
6 Bekhor Shlomo sbekhor@technion.ac.il 37 www
7 Shiftan Yoram yxs@technion.ac.il 36 www
8 Shaviv Abraham agshaviv@technion.ac.il 35 www
9 Mahalel David mahalel@technion.ac.il 34 www
10 Friedler Eran eranf@technion.ac.il 31 www
11 Rosenhouse Giora rosenh@tx.technion.ac.il 31
12 Shmulevich Itzhak agshmilo@technion.ac.il 30
13 Polus Abishai polus@tx.technion.ac.il 29
14 Rosenfeld Yehiel roseny@technion.ac.il 28 www
15 Linker Raphael linkerr@technion.ac.il 28 www
16 Lahav Ori agori@technion.ac.il 25 www
17 Shavit Uri aguri@technion.ac.il 25 www
18 Even-Tzur Gilad eventzur@technion.ac.il 24 www
19 Filin Sagi filin@technion.ac.il 24 www
20 Ostfeld Avi ostfeld@technion.ac.il 23 www
21 Shamir Uri shamir@technion.ac.il 23
22 Agnon Yehuda agnon@technion.ac.il 23 www
23 Sacks Rafael cvsacks@technion.ac.il 22 www
24 Levy Robert cvrlevy@technion.ac.il 22
25 Shapira Aviad avishap@technion.ac.il 21 www
26 Frydman Sam cvrsfsf@technion.ac.il 20
27 Mamane Yaacov mamane@technion.ac.il 20
28 Zimmels Yoram (Deceased)
20
29 Narkis Nava cvrnava@technion.ac.il 20
30 Yannai Shmuel syannai@technion.ac.il 19
31 Eisenberger Moshe cvrmosh@technion.ac.il 19 www
32 Dubowski Yael yaeld@technion.ac.il 19 www
33 Toledo Tomer toledo@technion.ac.il 19 www
34 Broday David dbroday@technion.ac.il 18 www
35 Carmel Yohay yohay@technion.ac.il 18 www
36 Warszawski Abraham (Deceased)
18
37 Rutenberg Avigdor avrut@technion.ac.il 18
38 Prashker Joseph trryosy@technion.ac.il 17
39 Gutman Per-Olof peo@technion.ac.il 17 www
40 Ceder Avishai ceder@technion.ac.il 17
41 Shoshany Maxim maximsh@technion.ac.il 17 www
42 Navon Ronie ronie@technion.ac.il 17 www
43 Hakkert Shalom hakkert@tx.technion.ac.il 17
44 Sheinman Izhak cvrnrsh@technion.ac.il 16
45 Avnimelech Yoram agyoram@technion.ac.il 16
46 Rubin Hillel hrubin@tx.technion.ac.il 16
47 Neumann Peter agpetern@tx.technion.ac.il 15
48 Frostig Yeoshua cvrfros@technion.ac.il 14 www
49 Talesnick Mark Lloyd talesnik@technion.ac.il 14 www
50 Kott Yehuda (Deceased)
13
51 Becker Rachel becker@technion.ac.il 13 www
52 Yankelevsky David davidyri@technion.ac.il 13 www
53 Argaman Yerachmiel (Deceased)
12
54 Kovler Konstantin cvrkost@technion.ac.il 12 www
55 Furman Alex afurman@technion.ac.il 12 www
56 Baker Rafael (Deceased)
12
57 Papo Haim haimp@technion.ac.il 12
58 Laufer Alexander allaufer@technion.ac.il 11 www
59 Ethrog Uzi cvuzi@technion.ac.il 11
60 Livneh Moshe (Deceased)
11
61 Hassid Samuel cvrhasd@technion.ac.il 11 www
62 Rabinovitch Oded cvoded@technion.ac.il 11 www
63 Dancygier Avraham avidan@technion.ac.il 11 www
64 Katz Amnon akatz@technion.ac.il 10 www
65 Klar Assaf klar@technion.ac.il 10 www
66 Stiassnie Michael miky@technion.ac.il 10 www
67 Shohet Igal igals@bgu.ac.il 10
68 Volokh Konstantin cvolokh@technion.ac.il 10 www
69 Manor Gedalyahu agmanor@technion.ac.il 9
70 Degani Amir adegani@technion.ac.il 9 www
71 Bear Jacob cvrbear@technion.ac.il 9
72 Bentur Arnon bentur@tx.technion.ac.il 9
73 Ishai Ilan iishai@tx.technion.ac.il 9
74 Sinai Gideon (Deceased)
9
75 Lin Israel (Deceased)
9
76 Gluck Jacob (Deceased)
8
77 Galili Naphtali agrtali@technion.ac.il 8
78 Fishbain Barak fishbain@technion.ac.il 8 www
79 Diskin Mordechai (Deceased)
8
80 Guetta Rami agrami@tx.technion.ac.il 8
81 Ravina Israela agravina@technion.ac.il 8
82 Greenfeld Joshua S. greenfeld@njit.edu 8
83 Kirsch Uri kirsch@technion.ac.il 7
84 Poreh Michael poreh@technion.ac.il 7
85 Uzan Jacob cvrjaco@technion.ac.il 7
86 Dalyot Sagi dalyot@technion.ac.il 7 www
87 Rom Dan (Deceased)
7
88 Lavan Oren lavan@technion.ac.il 7 www
89 Krupnik Amnon
6
90 Pisanty Avraham (Deceased)
6
91 Liberzon Dan liberzon@technion.ac.il 6
92 Val Dimitry val@tx.technion.ac.il 6
93 Goldfeld Yiska yiska@technion.ac.il 6 www
94 Komornik Amos uri_k@technion.ac.il 5
95 Vilnay Oren vilnay@tx.technion.ac.il 5
96 Ramon Guy ramong@technion.ac.il 5 www
97 Zur Benjamin agrzurb@tx.technion.ac.il 5
98 Shmutter Benjamin (Deceased)
5
99 Craus Joseph (Deceased)
5
100 Rubinshtain Dror agrdror@tx.technion.ac.il 5
101 Peled Ammatzia peled@geo.haifa.ac.il 4
102 Sabbah Isam
4
103 Victor Alchanatis victor@volcani.agri.gov.il 4
104 Golecki Joseph (Deceased)
4
105 Bljuger Ephraim
3
106 Gabay Yair cvryair@technion.ac.il 3
107 Nurit Kress
3
108 Ram Porat
3
109 Katoshevsky Rachel krachel@bgu.ac.il 3
110 Puterman Moshe ptadar@tx.technion.ac.il 3
111 Avrahami Sharon
3
112 Michael Iggy Litaor
3
113 Puzrin Alexander
3
114 Braester Carol carol@technion.ac.il 3
115 Jabareen Mahmood cvjmah@technion.ac.il 3
116 Rimer Alon
3
117 Uri Shoshani maluriso@bezeqint.net 2
118 Gur Yehuda
2
119 Rohrlich Vera rohrlich@tx.technion.ac.il 2
120 Steinberg Gershon gershon.steinberg@gmail.com 2
121 Hanaor Ariel arielh@tx.technion.ac.il 2
122 Sharni Dan sharni@technion.ac.il 2
123 Adin Moshe (Deceased)
2
124 Jaegermann Chanoch jac24@bezeqint.net 2
125 Balasha Doron dbalasha@tx.technion.ac.il 2
126 Haim Sheindorf
2
127 Asaf Zvi Anosh agasaf@tx.technion.ac.il 2
128 Ofer Zilberstain
2
129 Yael Laor
2
130 Malka Halpern
2
131 Sidess Arieh sidess@technion.ac.il 2
132 Arkin Hillel
2
133 Haddad Jack jh@technion.ac.il 2
134 Klein Itzik iklein@technion.ac.il 2
135 Birnhack Liat birbirit@technion.ac.il 2
136 Ron Adler
2
137 Levenberg Eyal elevenbe@technion.ac.il 2 www
138 Ishaq Robert iroberti@tx.technion.ac.il 2
139 Zalmanson Garry-Haim gerry-z@zahav.net.il 2
140 Almog Ophir almogo@technion.ac.il 2
141 Gideon Gal
2
142 Shmuel Assulin
2
143 Jeanna Starosvetsky
2
144 Yair Gad
1
145 Galtzur Ayelet galtzur@technion.ac.il 1
146 Tzafrir Kolt
1
147 Karinski Yuri karinski@tx.technion.ac.il 1
148 Gil Rilov
1
149 Amir Ziv Av
1
150 Gitelmn Viktoriy trivica@tx.technion.ac.il 1
151 Noam Veisbrod
1
152 Leah Zror
1
153 Yuri Raizman
1
154 Wiseman Gdalyah (Deceased)
1
155 Ioslovich Ilya agrilya@technion.ac.il 1
156 Sela Polina lina@tx.technion.ac.il 1
157 Schwarz Stephan schwarz@tx.technion.ac.il 1
158 Yoav Avni
1
159 Indelman Peter (Deceased)
1
160 Shmuel Paikowsky
1
161 Soroka Itzhak (Deceased)
1
162 Aviram Haim haim@kinneret.ac.il 1
163 Hanan Isenberg
1
164 Avi Wiener awiener@technion.ac.il 1
165 Rosenzweig Ravid rravid@tx.technion.ac.il 1
166 Forrai Yoseph geoinform10@gmail.com 1
167 Zall Dora doraz@netvision.net.il 1
168 Lovinger Zev lovinger@tx.technion.ac.il 1
169 Avital Bechar
1
170 Orit Taubman-Ben Ari
1
171 Shirly Bar David
1
172 Gidon Oron
1
173 Ilan Levy
1
174 Haris Koutsopoulos
1
175 Shemer Hilla shilla@tx.technion.ac.il 1
176 Gideon Tibor
1
177 Tamar Zohary
1
178 Tsippy Lotan
1
179 Lili Heller Grossman
1
180 Tom Berman
1
181 Avraham Arbel
1
182 Naftali Goldshleger
1
183 Iggi Leetor
1
184 Kessler Avner
1
185 Mario Hoffman
1
186 Hassan Azaiza
1
187 Nir Shrabi
1
188 Moshe Tom
1
189 Guy Levy
1
190 Yafit Cohen
1

Last updated on: Tuesday ,July 25, 2017